GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 5431163
nr 543 1163
Vas
Fajans IHS, höjd: 20 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 september 2008
kl 17:51:56
300 kr
200 kr
350 kr